Братята са шампиони на България

20247657_1049982788471340_4319614026689014505_o

Отборът Братята стана шампион на България на 3х3. Любомир и Иван Лилови, заедно с Ивко Ивков спечелиха 3х3 Бългapия Typ 2017, който се проведе в София.

С много усмивки, приятелско отношение и хубави мачове 15-те отбора, класирали се за финалите, превърнаха горещия и слънчев съботен следобед в баскетболен празник.

Във финала Братята победиха друг отбор, тясно свързан с баскетбола в Ботевград, 3х3 Team Sofia на Радослав Кочев и Филип Каменов, с 21:16.

Третото място остана за Близнаците в състав Милен и Тодор Захариеви, Ангел Пейчинов и Станислав Славейков.

С успеха си във финалите в София Братята придобиха право на 12 август да се състезават в квалификационен Чалънджър турнир от сериите на ФИБА в Румъния.