Везенков не бе от полза на безличната Барса във Валенсия

Барселона понесе пореден удар през може би най-разочароващия сезон в историята си. Баскетболистите на каталунския тим, сред които е и родната звезда Александър Везенков, претърпяха тотален провал в първия четвъртфинален мач от испанското първенство и загубиха с 61:83 гостуването си на Валенсия.

Играчите в синьо-червени екипи изнесоха нова кошмарна продукция, след която феновете им или няма да могат да спят, или ще се будят ужасени посред нощ, припомняйки си днешния двубой.

Везенков не успя да допринесе по какъвто и да е начин за своя клуб, а цялостната игра на Барса бе ужасно безлична. Родният национал отбеляза 2 точки за малко повече от 13 минути игрово време, хвана 1 борба и направи по 2 грешки и лични нарушения.

Барса започна кошмарно първа и втората част и докато в началото успя да се върне след 10:2, последвалото 13:2 в полза на Валенсия в първите минути на втория период на практика реши спора в полза на домакините.

Тайриз Райс вкара 14 точки, а Петери Копонен се включи от пейката с 10.

За Валенсия Боян Дублевич поведе парада с 16, а Пиер Ориола и Рафа Мартинес добавиха по 11.

One thought on “Везенков не бе от полза на безличната Барса във Валенсия

1. Pingback: Везенков и Барса живнаха, ще има трети мач с Валенсия | picknroll.bg