И Калоян Иванов падна в Турция

17192398_10155184695561424_4014802524157935428_o

Калоян Иванов също не успя да си подари победа за 31-ия рожден ден. Крилото отбеляза вчера празника, но подобно на близнака си Деян, допусна загуба на баскетболния терен. Това стана, след като заедно със съотборниците си от Тофаш отстъпиха на Газиантеп като гост с 82:95.

Варненецът и компания започнаха трагично срещата и още след първите 10 минути изоставаха с 21 точки. Усилията на играчите на Тофаш да променят събитията след това, не се овенчаха с успех. Иванов приключи двубоя с 10 точки, 8 борби и 2 асистенции, като престоя на паркета 17 минути.

По този начин българинът и съотборниците му регистрираха 12-ата си загуба в 22 мача. Осем кръга преди края на редовния сезон Тофаш е 9-ти, като е на един успех от делящите 7-а позиция Газиантеп и Пинар Кършияка. В следващия кръг, на 25 март от 16:00 часа Калоян и компания приемат Трабзонспор, който е 13-ти.