Експресен триумф за Берое в София

Носителят на Купата на България Берое постигна експресна победа при гостуването си на Левски 2014. В столичната зала “Универсиада” заралии надделяха убедително с 91:74 и продължават да са стабилни на второто място в класирането на НБЛ с баланс 12-6. “Сините” от своя страна са на предпоследната осма позиция с 4-14.

РЕШИТЕЛНИЯТ МОМЕНТ

Третата четвърт на срещата, в която гостите реализираха двойно повече от домакините. Те влязоха във второто полувреме с изоставане от 4 точки, но 32:15 в първите 10 минути след почивката се оказаха крайно достатъчни за спокойното доиграване на двубоя от страна на Берое и дванадесетата победа на тима през редовния сезон.