Димитър Димитров не помогна на Младенов и Аркадия

Георги Младенов и Димитър Димитров претърпяха ново поражение в австрийското първенство. Техният Аркадия отстъпи на Оберварт у дома със 71:80, допускайки седма загуба в 12 двубоя. Воденият от Младенов тим изигра изключително слабо първо полувреме, в което позволи да натрупа пасив от 13 точки. След паузата гостите продължиха да доминират, като покачиха аванса си до 18 пункта, преди да си позволят отпускане и Аркадия да успее да намали частично пасива си.

Димитров изигра приличен мач за домакините, в който отбеляза 13 точки, овладя 4 борби, но допусна и 3 грешки. Българинът бе 4-9 при стрелбата за 27 минути. В следващия кръг Аркадия гостува на Клостернойбург, който е с актив от 3 победи от 11 двубоя.